FacebookTwitterFeed


Nieuws van de SKBN

Specsaveractie weer van start: Aanmelden mogelijk voor kinderboerderijen

 

Vanaf 1 januari 2018 sparen alle Specsaverwinkels weer voor nieuwe doelen. Ook kinderboerderijen kunnen hieraan deelnemen. Naast het kans maken op financiële steun, biedt dit een uitgelezen mogelijkheid om de organisatie zonder extra mediakosten, onder de aandacht te brengen. De voorwaarden en wijze van aanmelding staan hieronder beschreven.

Over Stichting Specsaver Steunt
Dankzij onze Stichting kunnen we lokale liefdadigheidsinstellingen, goede doelen en verenigingen, zoals een kinderboerderij, jeugdvereniging, bejaardentehuis of dierenambulance, financieel ondersteunen. Zo geeft Specsavers iets terug aan de lokale gemeenschap. Een waardevolle bijdrage. Onze stichting heeft zelf geen winstoogmerk.

Omdat alle winkels van Specsavers een steentje bij willen dragen aan de lokale gemeenschap, geven ze per verkochte bril of hoortoestel een vast bedrag aan de Stichting. Dit bedrag schenken we onder andere aan lokale doelen die de samenleving ten goede komen. Ieder jaar (aan het einde van de spaarronde) maken alle Specsavers-winkels de betreffende goede doelen in de buurt blij met een donatie.

Voorwaarden deelname
- Deelname staat open voor alle lokale organisaties die staan ingeschreven bij Kenniscentrum Filantropie (zorg dus dat het organisatieprofiel op orde is) 
- Voldoen aan de voorwaarden van Stichting Specsavers Steunt
- Doelen die in het verleden al gesteund zijn door een Specsavers-winkel, zijn drie jaar lang uitgesloten van deelname.

Aanmelden
Aanmelden is geheel kosteloos en kan tot 10:00 uur op 23 november 2017. Uiteindelijk wordt er op basis van stemmen van het Nederlandse publiek een top 3 bepaald. Het winkelteam kiest vervolgens welk lokale goede doel financiële steun krijgt. Aanmelden: Meld uw doel aan

 

 

Volg ons!

vSKBNederland Vogelgriep geconstateerd bij pluimvee van hobbyhouder uit Rhoon. Huidige maatregelen voor kinderboerderijen blijven… https://t.co/5dV0QvPd5F
16hreplyretweetfavorite
vSKBNederland RT @kinderzwerfboek: Succes! Dat er maar heel veel kinderboeken gaan zwerven! #leesplezier #lezen #KinderzwerfboekStation #kinderboek https…
16hreplyretweetfavorite
vSKBNederland RT @rookvrijegen: Welke speeltuin, kinderboerderij, pretpark of buitenzwembad heeft zich ingezet voor de #RookvrijeGeneratie en verdient ee…
16hreplyretweetfavorite
© 2018 - Vereniging Samenwerkende Kinderboerderijen Nederland
Brancheorganisatie voor kinderboerderijen