FacebookTwitterFeed


Nieuws van vSKBN

Terugblik op de ledendag van de vSKBN

 

Het was weer gezellig druk op onze ledendag. Ruim 80 leden kwamen naar Aeres in Barneveld voor de Algemene Ledenvergadering, een rondleiding over het terrein en de thematafels. Weten wat er in de ALV besproken is? Kijk in de bijlage voor het verslag. Hoogtepunt was ongetwijfeld de presentatie van de nieuwe website en van het nieuwe logo. De reacties waren heel positief. Na de lancering van de website (eind van deze zomer) nemen we definitief afscheid van het oude logo en de oude website.

Na de ledenvergadering was er een interessante rondleiding door het gebouw en over het terrein van Aeres. Voor sommigen bekend gebied, maar toch was iedereen aangenaam verrast door het aantal verschillende diersoorten en het uitgebreide terrein. En natuurlijk waren er volop nieuwe ideeën te vinden voor de eigen boerderij.

In de middag gingen de deelnemers met elkaar in gesprek over verschillende onderwerpen die er op de boerderijen spelen. Dank voor jullie inbreng, want hiermee heeft het bestuur een goede indruk gekregen van wat er speelt op de boerderijen, maar vooral van jullie visie op een aantal zaken. Het bestuur neemt al die opmerkingen mee.

Downloads:

Notulen ledendag 25 april 2019

 

Presentatie huisstijl

 

 

Volg ons!

vSKBNederland Denk om maatregelen Q-koorts: tijdig vaccineren De eerste jonge geiten en lammetjes zullen zo langzamerhand verhui… https://t.co/QqUaspRwBK
vSKBNederland Inschrijving voor het EFCF congres geopend:Dit jaar organiseert de vSKBN het jaarlijkse EFCF-congres ( European Fed… https://t.co/ocNUwqBM3c
vSKBNederland Tijdens onze ledendag op 25 april bij het Aeres MBO in Barneveld hebben we ons nieuwe logo en website gepresenteerd… https://t.co/l7xmcDdfIV
© 2019 - Vereniging Stads- en Kinderboerderijen Nederland
Brancheorganisatie voor kinderboerderijen