FacebookTwitterFeed


Specsaveractie weer van start: Aanmelden mogelijk voor kinderboerderijen

 

Vanaf 1 januari 2018 sparen alle Specsaverwinkels weer voor nieuwe doelen. Ook kinderboerderijen kunnen hieraan deelnemen. Naast het kans maken op financiële steun, biedt dit een uitgelezen mogelijkheid om de organisatie zonder extra mediakosten, onder de aandacht te brengen. De voorwaarden en wijze van aanmelding staan hieronder beschreven.

Over Stichting Specsaver Steunt
Dankzij onze Stichting kunnen we lokale liefdadigheidsinstellingen, goede doelen en verenigingen, zoals een kinderboerderij, jeugdvereniging, bejaardentehuis of dierenambulance, financieel ondersteunen. Zo geeft Specsavers iets terug aan de lokale gemeenschap. Een waardevolle bijdrage. Onze stichting heeft zelf geen winstoogmerk.

Omdat alle winkels van Specsavers een steentje bij willen dragen aan de lokale gemeenschap, geven ze per verkochte bril of hoortoestel een vast bedrag aan de Stichting. Dit bedrag schenken we onder andere aan lokale doelen die de samenleving ten goede komen. Ieder jaar (aan het einde van de spaarronde) maken alle Specsavers-winkels de betreffende goede doelen in de buurt blij met een donatie.

Voorwaarden deelname
- Deelname staat open voor alle lokale organisaties die staan ingeschreven bij Kenniscentrum Filantropie (zorg dus dat het organisatieprofiel op orde is) 
- Voldoen aan de voorwaarden van Stichting Specsavers Steunt
- Doelen die in het verleden al gesteund zijn door een Specsavers-winkel, zijn drie jaar lang uitgesloten van deelname.

Aanmelden
Aanmelden is geheel kosteloos en kan tot 10:00 uur op 23 november 2017. Uiteindelijk wordt er op basis van stemmen van het Nederlandse publiek een top 3 bepaald. Het winkelteam kiest vervolgens welk lokale goede doel financiële steun krijgt. Aanmelden: Meld uw doel aan

 

 

Volg ons!

vSKBNederland RT @accresapeldoorn: Onze wijkboerderijen inzamelpunt met mooie recycle units. Lees meer > https://t.co/qLzyZGGBog https://t.co/JWL4vaOURQ
vSKBNederland BEDENK INZAMELACTIE EN WIN WECYCLE Drie kinderboerderijen kunnen een Wecycle Dierendagbonus van 250 euro winnen doo… https://t.co/gNUCABvbw9
vSKBNederland Geiten en schapen (ouder dan 12 weken) moeten voor 1 augustus weer gevaccineerd zijn tegen Q-koorts. Zorg ook voor… https://t.co/Aj4BeC0uZL
© 2018 - Vereniging Samenwerkende Kinderboerderijen Nederland
Brancheorganisatie voor kinderboerderijen